tytuł

niedziela, 28 lipca 2013

#32 Hot summer

Jeśli nie wol­no ci wyb­rać źle i nieod­po­wie­dzial­nie, nie jes­teś wolny. 
Jacob Hornberger

Witajcie 

Jest naprawdę gorąco. Nie sądźcie, że nie doceniam lata, tego słońca bo tak srogiej zimie, o nie ! Uwielbiam promienie słońca i naprawdę je szanuje, ale źle się czuje chodząc dookoła domu, czy wychodząc na dwór i czując ściekający z czoła pot. Pogoda jest cudowna, naprawdę jednak strasznie męcząca i wiem, że wielu się ze mną zgodzi.


Zapowiada się przyjemna niedziela. Jest co prawda duszno, ale słońce schowało się zza chmurami, więc będzie odrobinę lepiej. Rodzice pojechali odpoczywać do Chorwacji, także wraz z Kasią i Dziadkiem mamy dla siebie cały dom :) Jest w porządku. Gotujemy sprzątamy i o dziwo, w kuchni zawsze jest porządek.
Większy niż gdy rodzice są w domu ;))

Nawiązując dalej do rodziców... Naprawdę cieszę się, że wyjechali i zrobili sobie wolne. Przez tyle lat nigdzie nie wyjeżdżali a teraz odwiedzili Chorwację.
 Odpoczynek się im przyda! 
Mój tatuś gdy powiedziałam tak przy jego znajomych uznał że kłamię -,-


* * *

Jak wiecie wszyscy, JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI.
Zwykli, prości ludzie.
Nie pozwólmy sobą manipulować !
Przykład: jesteś nastolatkiem. Wszelkie decyzje, podejmują za Ciebie Twoi rodzice. Jak się z tym czujesz? Chcesz  spróbować tylu rzeczy, jednak zabraniają Ci, bo wiedzą co jest dla Ciebie najlepsze. Nie masz możliwości sprawdzenia na własnej skórze jak coś boli, gdybyś wybrał niekoniecznie dobrze a przecież ludzie uczą się na własnych błędach. Masz wrażenie, że wszystko jest ok? Wg mnie to wielka skrajność i błąd, by ograniczać w ten sposób rozwój- poprzez blokowanie popełniania błędów.

Przykładów jest wiele, ale zastanów się, czy czujesz się wolny?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz